2014 04 20

Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio klubas laimėjo Ispanijoje

Nelengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse šventė Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujamas Malagos „Unicaja“ (19/9) klubas.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį Joano Plazos vadovaujami andalūzai svečiuose tik puikiai sužaisto trečiojo kėlinio dėka 91:81 (22:25, 19:18, 25:10, 25:28) palaužė Saragosos CAI (16/12) krepšininkus.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė per 19 minučių 17 taškų (7/10 dvit.) pelnęs ir 6 atšokusius kamuolius sugriebęs buvęs žalgirietis Vladimiras Štimacas. 14 taškų pridėjo Jaysonas Grangeris, po 11 – Nikas Caneras-Madley (3/5 trit.) ir Zoranas Dragičius.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir šį kartą nepasižymėjo naudingu žaidimu.

M.Kuzminskas per 12 aikštelėje praleistų minučių surinko 6 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą, gavo bloką, po kartą suklydo ir prasižengė.

D.Sabonis per 6 minutes įmetė 1 tašką (1/2 dvitaškių), atkovojo kamuolį ir kartą privertė varžovą pažeisti taisykles.

Aikštės šeimininkams Michaelas Rollas (4/5 dvit., 7 atk. kam.) pelnė 14, Pedro llompartas (7 rez. perd.) – 12, Jonas Stefanssonas (5 rez. perd.) – 11 taškų.

„Unicaja“ klubas įsitvirtinęs ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, CAI krepšininkai žengia šešti.