2014 04 22

LKL: „Pieno žvaigždės“ nugalėjo iš čempionato iškritusį Kauno „LSU-Atletą“

Antradienį buvo sužaistos vienerios LKL rungtynės. Pasvalyje pergalę iškovojo vietos „Pieno žvaigždės“, įveikusios čempionato autsaiderį Kauno „LSU-Atletą“.
Kauno rajono „LSU-Atleto“ komanda įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“
Kauno rajono „LSU-Atleto“ komanda neįveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ / , krepšinio klubas "Atletas"

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Kauno „LSU-Atletas“ 95:80 (22:21, 20:24, 32:10, 21:25)

Jokių vilčių į atkrintamąsias varžybas patekti nebeturintys kauniečiai rimtai kovojo du kėlinius. Prieš didžiąją pertrauką svečiai netgi turėjo trijų taškų pranašumą. Tačiau antroji rungtynių dalis daug sėkmingiau klostėsi šeimininkams.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo 14 taškų suirinkęs ir 7 kamuolius atkovojęs Egidijus Dimša. Po 13 taškų pridėjo Evaldas Kairys ir Dovydas Redikas.

Kauno komandai net 22 taškus pelnė Šarūnas Beniušis. 15 taškų pridėjo Karolis Babkauskas.

Po šios pergalės pasvaliečiai įsitvirtino penktoje LKL turnyrinės lentelės vietoje.

Tai buvo paskutiniosios Kauno rajono „LSU-Atleto“ krepšininkų rungtynės LKL pirmenybėse. Iškovoję vos penkias pergales ir patyrę 29 nesėkmes studentai reguliariajame sezone liko paskutiniai – vienuolikti ir ateinantį sezoną žais antrojoje pagal pajėgumą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja reguliariojo sezono nugalėtojo titulą užsitikrinęs vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/2), lenkiantis čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgirį“ (14/5) bei praėjusio sezono bronzos medalininką Klaipėdos „Neptūną“.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):