2014 04 23 /08:18

Jonas Valančiūnas vėl žaidė galingai, o „Raptors“ laimėjo antrąsias rungtynes su „Nets“ ir išlygino serijos rezultatą

„Toronto Raptors“ klubo krepšininkai atsigavo nuo debiutinio jaudulio NBA atkrintamosiose varžybose ir antrose rungtynėse apgynė savo tvirtovę. Kanados klubas 100:95 (21:19, 24:20, 19:27, 36:29) įveikė „Brooklyn Nets“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.
Kevinas Garnettas ir Jonas Valančiūnas
Kevinas Garnettas ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/„USA Today Sports“ nuotr.

Prisijunkite beveik prie 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo svarbus „Raptors“ ramstis ne tik po krepšiais, bet ir renkant taškus. Lietuvis vienas sugriebė 14 kamuolių (visa „Nets“ ekipa – 39). „Raptors“ kovą po lenta laimėjo net 58:39.

„Centras“ iš Lietuvos per 35 min. 17 sek. įmetė 15 taškų (5/9 dvit., 5/7 baud.), tačiau pasirodymą apkartino penkios klaidos ir trys pražangos.

Po dviejų pirmųjų karjeroje NBA atkrintamųjų rungtynių J.Valančiūno vidurkis yra itin solidus – 16 tšk. ir 16 atk. kam.

Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ traukė jau anksčiau pripažinti lyderiai – K.Lowry ir D.DeRozanas. Pirmasis per lemiamą ketvirtį surinko 8 iš 14 pelnytų taškų, o D.DeRozanas įmetė 17. Šis duetas per lemiamas 12 min. pataikė 7 iš 8 metimų „iš žaidimo“ ir 10 iš 14 baudų metimų.

Po šio mačo serija persikelia į Brukliną, kur ekipos žais artimiausias dvi rungtynes. Penktosios bus žaidžiamos Toronte, šeštos (jei reikės) – Brukline, septintosios (jei reikės) – vėl Toronte.

„Raptors“: D.DeRozanas (9/19 dvit., 12/14 baud.) 30, A.Johnsonas (8/10 dvit., 9 atk. kam.) 16, J.Valančiūnas 15, K.Lowry (9 atk. kam., 6 rez. perd.) 14, P.Pattersonas (9 atk. kam.) 12, G.Vasquezas (8 rez. perd.) 11.

„Nets“: J.Johnsonas 18, D.Williamsas 15, (3/6 trit.) M.Teletovičius 14, K.Garnettas (5/6 dvit.) 13, S.Livingstonas 12.

Kitos rungtynės:

„Washington Wizards“ – „Chicago Bulls“ 101:99 (31:20, 25:29, 14:26, 21:16, 10:8) po pratęsimo, serija 2-0

Vašingtono ekipa laimėjo abu pirmuosius mačus „Bulls“ arenoje ir per ateinančias dvi rungtynes namuose gali užbaigti seriją „sausai“.

Geriausiai besiginančiu krepšininku pripažintas J.Noah per pratęsimą nesustabdė šešių taškų iš 10 pelniusio Nene ir „Wizards“ laimėjo antrą susitikimą.

„Wizards“: B.Bealas (5/13 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam.) 26, Nene (8/13 dvit., 7 atk. kam.) 17, J.Wallas (5/10 dvit., 1/5 trit., 7 rez. perd.) 16, M.Websteris 10.

„Bulls“: D.J.Augustinas (6/14 dvit., 4/8 trit., 7 rez. perd.) 25, T.Gibsonas (10 atk. kam.) 22, J.Noah (8/14 dvit., 12 atk. kam.) 20, K.Hinrichas (7 atk. kam.) 12.

„Atlanta Hawks“ – „Indiana Pacers“ 85:101 (26:21, 26:27, 13:31, 20:22), serija 1-1

Galingai sužaista antroji rungtynių dalis leido „Pacers“ ekipai iškovoti pergalę namuose, o serija dabar dviems mačams persikelia į Atlantą. Antro kėlinio pabaigoje ir dalį trečiojo kėlinio „Pacers“ spurtavo 32:6, o 19 taškų iš eilės buvo surinkti be jokio atsako.

Pirmosiose rungtynėse dominavęs „Hawks“ įžaidėjas J.Teague (28 tšk.) šįkart surinko tik 14 taškų.

„Hawks“: P.Millsapas 19, J.Teague 14, L.Williamsas ir M.Scottas po 11.

„Pacers“: P.George'as (4/9 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 perimt kam.) 27, L.Scola (9/14 dvit., 7 atk. kam.) 20, G.Hillas 15.