Pirmasis Čempionų lygos pusfinalis baigėsi „Atletico“ ir „Chelsea“ lygiosiomis

Antradienio vakarą Čempionų lygoje buvo sužaistas pirmasis pusfinalio mačas tarp Madrido „Atletico“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. 2012 metų Čempionų lygos čempionas pusfinalį pradėjo lygiosiomis 0:0, kurios yra palankesnės „Chelsea“ komandai. Tiesa, rungtynių dėl traumų nebaigė vartininkas Petras Čechas ir Johnas Terry. Jų pagalbos Londono ekipai gali pritrūkti atsakomosiose rungtynėse.
„Atletico“ – „Chelsea“
„Atletico“ – „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ šiose rungtynėse sukūrė kur kas daugiau progų ir dažniau atakavo „Chelsea“ vartus, kuriuos nuo 15-os minutės gynė atsarginis vartininkas Markas Schwarzeris. Jeigu Petras Čechas negalės žaisti atsakomosiose rungtynėse, tai bus rimta netektis „Chelsea“ ekipai, kuriai reiks verstis ir be geltoną kortelę užsidirbusio Franko Lampardo. Negana to, čiurnos traumą patyrė ir Johnas Terry, kuris turėjo palikti aikštę 72-ąją minutę.

Madrido klubas kamuolį kontroliavo 62 procentus laiko ir jo negaišo veltui. Ispanai 16 kartų smūgiavo vartų link, o „Chelsea“ tai padarė vos du kartus. Patikimai rungtyniavo Londono ekipos gynyba, kuri leido užsitikrinti nulines lygiąsias varžovų tvirtovėje.

Atsakomasis pusfinalio mačas Londone bus sužaistas kitą trečiadienį.

Antrasis kėlinys: „Atletico“ – „Chelsea“ 0:0

89 min. Miranda neleistinai sustabdė Fernando Torresą ir užsidirbo geltoną kortelę. Tačiau Davido Luizo baudos smūgis skriejo virš vartų.

86 min. Davidas Villa pakeitė Raulį Garcia.

84 min. Dar du Diego Costos ir Raulio Garcia bandymai atakuoti „Chelsea“ vartus. „Atletico“ pagal smūgius į vartų plotą pirmauja 9:1.

79 min. Mario Suárezą pakeitė Sosa.

75 min. Frankas Lampardas sužaidė ranka ir Madrido futbolininkai reikalavo pašalinti saugą iš aikštės. Teisėjas, malšindamas aistras, skyrė dvi geltonas korteles – Johnui Obi Mikeliui ir Gabi.

72 min. Johnas Terry paliko aikštę šlubuodamas. Gynėjas greičiausiai patyrė traumą. Jį pakeitė Andre Schürrle. Dar vienas skausmingas praradimas „Chelsea“ ekipai.

64 min. Pirmoji geltona kortelė, kurią užsidirbo Frankas Lampardas. Jis negalės žaisti atsakomosiose rungtynėse Londone.

60 min. Pirmasis keitimas Madrido ekipoje. Diego pakeitė Arda Turanas.

59 min. Savo jėgas išbandė ir Fernando Torresas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį lengvai gaudė „Atletico“ vartų sargas.

55 min. Dar vienas Diego bandymas, tačiau kamuolį pagavo Markas Schwarzeris.

49 min. Po susidūrimo su Diego ant žolės atsidūrė Davidas Luizas.

46 min. Prasidėjo antroji rungtynių dalis. Ar „Chelsea“ pradės agresyvesnį puolimą ir įmuš įvartį priešų teritorijoje?

Pirmasis kėlinys: „Atletico“ – „Chelsea“ 0:0

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys, kurio metu daugiau progų įvarčiui sukūrė ispanai. Jose Mourinho turės iš naujo sutelkti komandą, kuri neteko labai svarbios grandies – vartininko Petro Čecho.

44 min. Kampinis prie „Chelsea“ vartų, bet šeimininkai nieko nepešė. Apsigynė Frankas Lampardas.

34 min. „Atletico“ spaudė „Chelsea“ jų aikštės pusėje. Dar vienas tolimas smūgis. Šįkart laimę pabandė Mario Suárezas.

30 min. Dar vienas Raulio Garcia bandymas, tačiau patikimai apsigynė Ashley Cole'as.

26 min. Kelios iš eilės Madrido komandos atakos, kurių smaigalyje Diego Costa ir Raulis Garcia, tačiau futbolininkai abu kartus pateko į nuošalę.

20 min. Kampinis prie „Atletico“ vartų. Gary Cahillas galva taikėsi į vartus, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

15 min. Kampinis prie „Chelsea“ vartų. Petras Čechas apsigynė nuo klastingai Koke pakelto kampinio, tačiau po susidūrimo su Rauliu Garcia atsidūrė ant žolės ir ženklais paprašė keitimo. Jis aikštę paliko susiėmęs už rankos. Antrasis komandos vartininkas Markas Schwarzeris turėjo užimti P.Čecho vietą. Tai antrosios jo rungtynės Čempionų lygoje.

10 min. Raúlis García prasižengė prieš Ashley Cole'ą. Diego Costa prasižengė prieš Cesarą Azpilicuetą. Teisėjas paskyrė baudos smūgį Madrido ekipos vartų link, tačiau šeimininkai sėkmingai apsigynė.

7 min. Dar vienas Diego bandymas smūgiuoti iš toli. Šįkart jį blokuoja Frankas Lampardas.

2 min. „Atletico“ futbolininkas Diego anksti išbandė Petro Čecho budrumą, bet kamuolys skriejo šalia vartų.

1 min. Madrido „Atletico“ šiame sezone Čempionų lygoje dar nėra patyręs pralaimėjimo kartėlio. „Chelsea“ pralaimėjo jau tris kartus. Abi komandos šiame mače siekia pergalės, tačiau prieš rungtynes Londone „Chelsea“ nesibaidytų ir lygiųjų. Madrido sirgaliai varžovus pasitiko su didžiuliu plakatu: „Madrido „Atletico“ – šiandien ir visada.“

Komandų sudėtys:

„Chelsea“: Petras Čechas, Ashley Cole, Davidas Luizas, Gary Cahillas, Johnas Terry, Cesaras Azpilicueta, Ramiresas, Frankas Lampardas, Johnas Obi Mikelis, Willianas, Fernando Torresas.

„Atlético“: Thibaut Courtois, Diego Godínas, Filipe Luísas, Juanfranas, Miranda, Mario Suárezas, Koke, Raúlis García, Gabi, Diego, Diego Costa.