Lietuvos futbolo A lygoje – „Kruojos“ ir „Atlanto“ lygiosios

Antradienį Lietuvos futbolo A lygoje yra žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmosiose dienos rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Klaipėdos „Atlantu“.
„Kruoja“
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pačioje rungtynių pradžioje, 6-ąją minutę, klaipėdiečiai išsiveržė į priekį. Prie aukšto perdavimo pirmasis suskubo pirmą kartą startinėje sudėtyje pasirodęs puolėjas Rokas Krušnauskas, jaunasis žaidėjas aplenkė jam į atlapus bandžiusį kibti gynėją ir vartininką Artūrą Vaičulį.

Aikštės kokybė ir vis stiprėjantis vėjas neleido futbolininkams pademonstruoti techniško futbolo, vyravo kieta kova aikštės viduryje, taip pat buvo daug techninio broko.

Tačiau kartą „Atlantas“ sugebėjo labai pavojingai pagrasinti šeimininkų vartams. Po aštraus Andriaus Jokšo perdavimo, atakos smaigalyje atsidūrė įvarčio autorius R.Krušnauskas, puolėjo galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

Deja, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams labai nepasisekė, antrose rungtynėse iš eilės klaidą padarė „Atlanto“ vartininkas Mindaugas Malinauskas. Šį kartą vartų sargas nenuspėjo kamuolio skriejimo trajektorijos, kai perdavimą iš tolimos distancijos atliko Aivaras Bagočius. Dėl kietos dangos kamuolys tiesiog peršoko svečių žaidėją.

Antrajame kėlinyje abi komandos labai pavojingų išpuolių nesukūrė, stiprus vėjas ir nekokybiška aikštės danga neleido žiūrovams išvysti gražaus futbolo. Nors rungtynių kulminacijoje „Atlantas“ atliko keletą aštresnių atakų ir mėgino pasižymėti standartinių padėčių metu, tačiau galimybės buvo nerealizuotos.

Vis tik paskutinis žodis priklausė „Kruojai“. Po aštraus Nerijaus Mačiulio perdavimo į baudos aikštelę pavojingai virš vartų smūgiavo šeimininkų puolėjas Ričardas Beniušis.

Po šių rungtynių „Atlantas“ su 14 taškų A lygos turnyrinėje lentelėje liko trečias, o „Kruoja“ su 13 taškų rikiuojasi penkta.