Europos lygos pusfinaliuose pirmas pergales šventė „Benfica“ ir „Sevilla“

Ketvirtadienio vakarą Europos lygoje buvo sužaistos dvejos pusfinalio rungtynės. „Benfica“ 2:1 namuose nugalėjo Turino „Juventus“, o „Sevilla“ 2:0 įveikė „Valencia“ ekipą.
„Benfica“ futbolininkai
„Benfica“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Lisabonoje vietos „Benfica“ susitiko su Italijos čempionais Turino „Juventus“ futbolininkais.

Jau 3-ąją minutę po Ezequielio Garay įvarčio šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau rezultatas tapo lygus 73-ąją minutę, kai pasižymėjo Carlosas Tevezas.

Tačiau puikų įvartį įmušęs Lima 84 min. sugrąžino pranašumą Portugalijos ekipai ir į Turiną komanda važiuos turėdama vieno įvarčio persvarą.

Kitame mače, akistatoje tarp Ispanijos ekipų, triumfavo „Sevilla“ futbolininkai, namuose rezultatu 2L0 nugalėję „Valencia“ klubą.

Abu įvarčiai buvo įmušti pirmojo kėlinio antroje pusėje. Įvarčius nugalėtojams mušė Stephane'as M'Bia ir Carlosas Bacca.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami lygiai už savaitės.

Rezultatai:

„Benfica“ – „Juventus“ 2:1

3' [1 – 0] E.Garay
73' [1 – 1] C.Tevezas
84' [2 – 1] Lima

„Sevilla“ – „Valencia“ 2:0
33' [1 – 0] S.M'Bia
36' [2 – 0] C.Bacca

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius