Arsenijus Buinickis Estijoje įmušė įvartį, o Mindaugas Bagužis buvo išvytas iš aikštės

Pirmąją nesėkmę Estijos aukščiausiosios futbolo lygos VIII turo mače patyrė ir į trečiąją vietą dešimties komandų turnyre nukrito praėjusių metų bronzos medalininkas Mindaugo Bagužio Silamiajės „Kalev“ (17 tšk.) klubas.
Arsenijus Buinickis

„Silamiajės“ futbolininkai namuose 0:3 (0:1) pralaimėjo į antrąją vietą pakilusiai Talino „Nomme Kalju“ (17 tšk.) vienuolikei ir nutraukė keturių iš eilės pergalių seriją.

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs M.Bagužis 44-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Mikkas Reintamas (10 min.), Hidetoshi Wakui (46 min.) ir Allanas Kimbaloula (67 min.).

Pirmenybių lydere dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio tapo taip pat 17 taškų turinti Talino „Flora“ komanda.

Ketvirtąją pergalę iškovojo ir į ketvirtąją vietą su 15 taškų pakilo Arsenijaus Buinickio šalies čempionė Talino „Levadia“ vienuolikė, svečiuose 4:0 (2:0) autsaiderį Jehvio „Lokomotiv“ (1 tšk.) klubą.

Po pertraukos aikštėje vietos Ingermaro Teevero pasirodęs A.Buinickis 75-ą minutę įmušė trečiąjį susitikimo įvartį.

Be jo nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Igoris Subotinas (3 ir 39 min.), vienu – Andreas Raudseppas (80 min.).