2014 04 20 /20:39

„Arsenal“ sutriuškino „Hull“ ekipą, Lukasas Podolskis pelnė dublį, „Everton“ neturėjo vargo su „Manchester United“

Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos antrosiose rungtynėse Londono „Arsenal“ 3:0 nugalėjo „Hull City“ ekipą. Paskutinėse dienos rungtynėse Liverpulio „Everton“ 2:0 įveikė „Manchester United“ ekipą.
Lukasas Podolskis
Lukasas Podolskis / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje solidžiai atrodę „Hull City“ futbolininkai suklydo 31-ąją minutę, kai įvartį įmušė Aaronas Ramsey. Pranašumą pajutę „Arsenal“ žaidėjai pradėjo intensyviau atakuoti ir tai davė rezultatų. 45-ąją minutę Londono ekipos pranašumas padvigubėjo. Įvartį įmušė Lukasas Podolskis.

Trečiąjį rungtynių ir antrąjį į savo sąskaitą 54-ąją minutę įrašė tas pats Lukasas Podolskis. Jis užtvirtino „Arsenal“ pergalę 3:0.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse „Everton“ ekipa namuose priėmė Davido Moyeso treniruojamą „Manchester United“ klubą.

„Raudonieji velniai“ mačo pradžioje daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau ne žaidimo eigą. Aikštės šeimininkų atakos buvo žymiai pavojingesnės.

Vienos iš kontratakų metu, Romelu Lukaku smūgiuotą kamuolį ranka lietė Philas Jonesas, todėl teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį.

Jį sėkmingai realizavo ir į priekį komandą išvedė gynėjas Leightonas Bainesas.

Prieš pat pertrauką buvusio „Everton“ stratego D.Moyeso komanda atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, mat skirtumą padvigubino Kevinas Mirallasas, gavęs puikų perdavimą iš Seamuso Colemano.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ daug kontroliavo kamuolį, tačiau nuo visų varžovų atakų puikiai gynėsi šeimininkų ekipos gynyba.

Po šios pergalės „Everton“ išlieka 5-oje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo 4-oje vietoje esančių „Arsenal“ futbolininkų atsilieka 1 tašku.