A.Cairoli ir J.Herlings nugalėjo Bulgarijos GP

Šį savaitgalį Sevlievo trasoje, Bulgarijoje vyko penktasis Pasaulio MXGP/MX2 klasių čempionato etapas, o kartu su pagrindinėmis klasėmis startavo ir Europos EMX125, EMX250 ir EMX300 klasių dalyviai.
Bulgarijos GP
Bulgarijos GP / MXGP nuotr.

MXGP klasėje nugalėjo čempionato lyderis, italas Antonio Cairoli (2-1) su Red Bull KTM, antrąją vietą užėmė prancūzas Gautier Paulin (1-4) su Monster Energy Kawasaki, trečiąją – Jeremy Van Horebeek (4-2) su Factory Yamaha. Estas Tanel Leok buvo 15-tas, puikiai važiavęs, tačiau pora kartų apmaudžiai kritęs latvis Matiss Karro 16-tas, Augusts Justs 23-ias.

MX2 klasėje klasėje nugalėjo ir atsilikimą čempionato įskaitoje sumažino olandas Jeffrey Herlings (1-1) su Red Bull KTM. Abu važiavimus Herlings nuobodžiauti tikrai neleido čempionato lyderis Arnaud Tonus (2-2) su CLS Monster Energy Kawasaki, kuris užėmė antrąją vietą, trečias prancūzas – Jordi Tixier su Red Bull KTM. Latvis Roberts Justs užėmė 19-ąją vietą.

MXGP nuotr./Bulgarijos GP

EMX125 klasėje puikiai sekėsi latviui Tomass Sileika, kuris pirmajame šios klasės važiavime buvo antras, o antrajame ketvirtas ir bendrojoje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Tuo tarpu EMX125 klasėje ir vėl nugalėjo olandas Davy Pootjes su Red Bull Factory KTM.

EMX250 klasėje, ko gero dauguma laukė latvio Pauls Jonass pergalės, tačiau prastas pirmasis važiavimas (13 vieta) neleido latviui užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Tiesa Jonass buvo greičiausias kvalifikacijoje net 4 sek. aplenkdamas antroje vietoje buvusį olandą Ceriel Klein Kromhof. Atrajame važiavime Pauls Jonass užėmė trečiąją vietą ir bendrojoje etapo įskaitoje liko 6-tas. EMX250 klasėje nugalėjo ispanas Jorge Zaragoza.

EMX300 dvitakčių motociklų klasėje puikiai sekėsi latviui Toms Macuks. Macuks pirmajame važiavime buvo antras, o antrajame ketvirtas ir bendrojoje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. EMX300 klasėje nugalėjo italas Samuel Bernardini.